Apartament nr. 38 - Budva Sandra, od 60€

Budva miasto w Czarnogórze położone nad Morzem Adriatyckim. Główne miasto Riwiery Budvańskiej.

Miasto jest odgrodzone od lądu górami. W tym rejonie występuje typowa roślinność śródziemnomorska. Budva to obok Kotoru i Herceg Novi jeden z popularnych ośrodków wypoczynkowych w Czarnogórze. Okolice Budvy są najbardziej skomercjalizowanym fragmentem czarnogórskiego wybrzeża Adriatyku. Ze szczytu wzgórz, od strony Podgoricy można obejrzeć panoramę tzw. Riwiery Budvańskiej. Na szczególną uwagę zasługuje Stare Miasto, położone na wysuniętym w głąb Adriatyku cyplu, które znacznie ucierpiało podczas trzęsienia ziemi w roku 1979. Kilkanaście kilometrów na południowy wschód od centrum znajduje się wyspa św. Stefana, zamieniona obecnie na luksusowy hotel.

Lokalizacja apartamentu

Parametry i wyposażenie

Liczba pokoi:
2
Liczba osób:
4
Parametry:
aneks kuchenny, lodówka, łazienka, TV, klimatyzacja, balkon, internet wi-fi
Odległość od plaży:
600 m. i 100 m. od bulwaru

Cennik

Mieszkanie ma salon i sypialnię, jest aneks kuchenny, łazienka i balkon. Parking pod domem jest publiczny.

Minimalny okres wynajmu to 7 dni.

 

Ceny w zależności od terminu za apartament 4-osobowy:

Maj - 60€ ,

Czerwiec - 65€

Lipiec, Sierpień - 105€

Wrzesnień - 70€

Pazdziernik - 60€

Poza sezonem - 50€

Opłata klimatyczna za dobę:

Dorośli - 1 €
 

W razie potrzeby za nasze usługi wystawiamy rachunki, są to rachunki miejscowe w walucie euro. Może się to przydać do ewentualnych dofinansowań na urlolp z zakładu pracy.

Wszystkie nasze apartamenty sa wposarzone w dziłającą klimatyzację, tv i internet. Kuchnia jest w pełni wyposarzona w naczynia i sztucce.


Załączone zdjęcia są przykładowymi zdjęciami naszych apartamentów. W celu zobaczenia konkretnych zdjęć wybranego przez Państwa apartamentu i sprawdzenia wolnych terminów, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: info@apartamenty-czarnogora.pl
 

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami gości na naszym profilu Facebook i Google+: www.facebook.com/apartamentyczarnogora

www.google.com/+ApartamentyczarnogoraPlpokoje

 

Film wideo