Apartament nr. 35 - Petrovac Willa Nesho Srzentić z basenem i jacuzzi, od 20€

Petrovac

15 km na południowy wschód od Budwy leży Petrovac (Petrovac na moru). Jest to jedna z najczęściej odwiedzanych miejscowości na wybrzeżu Czarnogórskim, a w szczególności przez rodziny z dziećmi.Miasto posiada piaszczysta plażę, dużo zieleni (m.in. gaje oliwne) i liczne udogodnienia dla turystów. Wenecka twierdza (obecnie ekskluzywny bar) na skałach na krańcu zatoki w ogóle nie przypomina fortecy. Warto podejść kamienną ścieżką na tyłach okolicznych zabudowań, żeby zobaczyć imponujący klif, o który rozbijają się fale (bardzo fotogeniczne miejsce).

Najstarsze wzmianki o osadzie pochodzą z XII stulecia, choć wiadomo, że istniała już w czasach rzymskich. W XIV i XV w. zbudowano cerkwie św. Ilije i św. Tomasza, stojące w zachodniej części miasta. Osadnictwo nad samym morzem zaczęło się rozwijać znacznie później – pod koniec XVIII w. Mniej więcej 200 lat wcześniej Wenecjanie zbudowali nad zatoką twierdzę Castel Lastua. Jej nazwa przeniosła się później na całe miasto, które zwano tak do 1919 r.

W Petrovac jest 5 plaż do dyspozycji. Posiadamy pitną wodę w kranie, a miejscowość posiada oczyszczalnie ścieków dzięki temu ścieki nie są wylewane prosto do morza rurami tak jak dzieje się to w innych tanich miejscowościach na południu Czarnogóry. Miasteczko jest małe i kameralne, ale posiada wszelkie udogodnienia turystyczne tak jak duże miasta. Nie jest to hałaśliwe miasto typu Bar, Kotor czy Budva. ale też nie jest to wieś.

Lokalizacja apartamentu

Parametry i wyposażenie

Liczba pokoi:
1
Liczba osób:
2-5
Parametry:
aneks kuchenny, lodówka, łazienka, TV, klimatyzacja, balkon, parking,internet wi-fi
Odległość od plaży:
300m, 6 min. spacerem

Cennik

Zapraszamy też do innych naszych apartamentów w zakładce "Nasze apartamenty" na stronie. Szczególnie polecamy apartamenty od nr. 21 do 28 z basenem i od nr. 4 do 6.

 

Nasze apartamenty mają powierzchnię od 20m do 70m i posiadają od jednego do trzech pokoi w standardzie trzy gwiazdkowym. Są to przykładowe zdjęcia apartamentów. Szczegółowe zdjęcia i ceny apartamentów są niżej na stronie w menu "nasze apartamenty", należy kliknąć w poszczególny apartament.

Apartamenty są 2,3,4,5 i 6 osobowe.

 

Posiadamy basen 40m² z 6 osobowym jacuzzi.

Minimalny okres wynajmu to 7 dni. Jeśli mamy wolne terminy, jest moliwość wynajęcia apartamentu też na 2-3 dni.

Ceny w zależności od terminu za cały apartament 2,3,4,5 i 6 osobowy za dobę:

  01.05- 25.05 25.05- 22.06 22.06- 29.06 29.06- 13.07 13.07- 17.08 17.08- 31.08 31.08- 01.10
Apartament
2 - 3 osobowy
25 euro 35 euro 40 euro 55 euro 55 euro 55 euro 40 euro

Apartament

4 - 5 osobowy

35 euro 45 euro 50 euro 75 euro 75 euro 75 euro 50 euro

Apartament

6 osobowy

45 euro 50 euro 60 euro 80 euro 80 euro 80 euro 60 euro

 

 

Opłata klimatyczna za dobę:

Dorośli - 1 €
 

W razie potrzeby za nasze usługi wystawiamy rachunki, są to rachunki miejscowe w walucie euro. Może się to przydać do ewentualnych dofinansowań na urlop z zakładu pracy.

Wszystkie nasze apartamenty są wposażone w działającą klimatyzację, tv i internet. Kuchnia jest w pełni wyposażona w naczynia i sztućce. Łazienka jest sprzątana codziennie przez pokojówkę. Ręczniki są też wymieniane w razie potrzeby na czyste codziennie, zaś pościel wymieniamy na świeżą i pachnącą raz w tygodniu.


Załączone zdjęcia są przykładowymi zdjęciami naszych apartamentów. W celu zobaczenia konkretnych zdjęć wybranego przez Państwa apartamentu i sprawdzenia wolnych terminów, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: info@apartamenty-czarnogora.pl
 

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami gości na naszym profilu Facebook i Google+: www.facebook.com/apartamentyczarnogora

www.google.com/+ApartamentyczarnogoraPlpokoje

 

Film wideo