Apartament nr. 29 - Petrovac Apartament Sonia, 1 min. od plaży spacerem, od 80€

Petrovac

15 km na południowy wschód od Budwy leży Petrovac (Petrovac na moru). Jest to jedna z najczęściej odwiedzanych miejscowości na wybrzeżu Czarnogórskim, a w szczególności przez rodziny z dziećmi.Miasto posiada piaszczysta plażę, dużo zieleni (m.in. gaje oliwne) i liczne udogodnienia dla turystów. Wenecka twierdza (obecnie ekskluzywny bar) na skałach na krańcu zatoki w ogóle nie przypomina fortecy. Warto podejść kamienną ścieżką na tyłach okolicznych zabudowań, żeby zobaczyć imponujący klif, o który rozbijają się fale (bardzo fotogeniczne miejsce).

Najstarsze wzmianki o osadzie pochodzą z XII stulecia, choć wiadomo, że istniała już w czasach rzymskich. W XIV i XV w. zbudowano cerkwie św. Ilije i św. Tomasza, stojące w zachodniej części miasta. Osadnictwo nad samym morzem zaczęło się rozwijać znacznie później – pod koniec XVIII w. Mniej więcej 200 lat wcześniej Wenecjanie zbudowali nad zatoką twierdzę Castel Lastua. Jej nazwa przeniosła się później na całe miasto, które zwano tak do 1919 r.

W Petrovac jest 5 plaż do dyspozycji. Posiadamy pitna wodę w kranie, a miejscowość posiada oczyszczalnie ścieków dzięki temu ścieki nie są wylewane prosto do morza rurami tak jak dzieje się to w innych tanich miejscowościach na południu Czarnogóry. Miasteczko jest małe i kameralne, ale posiada wszelkie udogodnienia turystyczne tak jak duże miasta. Nie jest to hałaśliwe miasto typu Bar, Kotor czy Budva. ale też nie jest to wieś.

Lokalizacja apartamentu

Parametry i wyposażenie

Liczba pokoi:
3
Liczba osób:
6
Parametry:
aneks kuchenny, lodówka, łazienka, TV, klimatyzacja, taras, parking,internet wi-fi
Odległość od plaży:
50m, 1 min. spacerem

Cennik

Posiadamy takie dwa mieszkania które są tak samo rozplanowane tylko różnią się meblami. Znajdują się jedno nad drugim w tym samym budynku. Mieszkania mają 60m kwadratowych i są 50m od plaży w Petrovac.

Ceny w zależności od terminu za apartament 6-osobowy:

Czerwiec - 80€

Lipiec, Sierpień - 100€

Wrzesnień - 80€

Opłata klimatyczna za dobę:

Dorośli - 1 €
Dzieci od 12 do 16 lat- 0,5 €

Mieszkanie ma dwa pokoje, kuchnię z salonem, łazienkę i balkon.


 W celu sprawdzenia wolnych terminów, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: info@apartamenty-czarnogora.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami gości na naszym profilu Facebook i Google+: www.facebook.com/apartamentyczarnogora

www.google.com/+ApartamentyczarnogoraPlpokoje

Film wideo