Apartament nr. 22 - Petrovac Apartament Nena z basenem i jacuzzi, z widokiem na morze, od 20€

Petrovac

15 km na południowy wschód od Budwy leży Petrovac (Petrovac na moru). Jest to jedna z najczęściej odwiedzanych miejscowości na wybrzeżu Czarnogórskim, a w szczególności przez rodziny z dziećmi.Miasto posiada piaszczysta plażę, dużo zieleni (m.in. gaje oliwne) i liczne udogodnienia dla turystów. Wenecka twierdza (obecnie ekskluzywny bar) na skałach na krańcu zatoki w ogóle nie przypomina fortecy. Warto podejść kamienną ścieżką na tyłach okolicznych zabudowań, żeby zobaczyć imponujący klif, o który rozbijają się fale (bardzo fotogeniczne miejsce).

Najstarsze wzmianki o osadzie pochodzą z XII stulecia, choć wiadomo, że istniała już w czasach rzymskich. W XIV i XV w. zbudowano cerkwie św. Ilije i św. Tomasza, stojące w zachodniej części miasta. Osadnictwo nad samym morzem zaczęło się rozwijać znacznie później – pod koniec XVIII w. Mniej więcej 200 lat wcześniej Wenecjanie zbudowali nad zatoką twierdzę Castel Lastua. Jej nazwa przeniosła się później na całe miasto, które zwano tak do 1919 r.

W Petrovac jest 5 plaż do dyspozycji. Posiadamy pitna wodę w kranie, a miejscowość posiada oczyszczalnie ścieków, dzięki temu ścieki nie są wylewane prosto do morza rurami tak jak dzieje się to w innych tanich miejscowościach na południu Czarnogóry. Miasteczko jest małe i kameralne, ale posiada wszelkie udogodnienia turystyczne tak jak duże miasta. Nie jest to hałaśliwe miasto typu Bar, Kotor czy Budva. ale też nie jest to wieś.

Lokalizacja apartamentu

Parametry i wyposażenie

Liczba pokoi:
1
Liczba osób:
2-3
Parametry:
lodówka, łazienka, TV, klimatyzacja, taras, parking,internet wi-fi
Odległość od plaży:
350m, 6 min. spacerem

Cennik

Ceny w zależności od terminu za apartament 2-3-osobowy:

Dopłata do trzeciej osoby to 5 euro

Maj - 25€ , Czerwiec - 40€

Lipiec, Sierpień - 50€

Wrzesnień - 40€ 

Pazdziernik - 30€

Poza sezonem - 20€

Opłata klimatyczna za dobę:

Dorośli - 1 €

Apartament posiada łazienkę i balkon. Nie ma aneksu kuchennego jest tylko lodówka i czajnik. Możemy wstawić kuchenkę mikrofalowa na życzenie :) Apartament ma 16 metrów kwadratowych.
 


 W celu sprawdzenia wolnych terminów, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: info@apartamenty-czarnogora.pl
 

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami gości na naszym profilu Facebook i Google+: www.facebook.com/apartamentyczarnogora

www.google.com/+ApartamentyczarnogoraPlpokoje

 

Film wideo