Apartament nr. 20 - Petrovac Willa Selma, z dużym tarasem i widokiem na morze, od 42€

Petrovac

15 km na południowy wschód od Budwy leży Petrovac (Petrovac na moru). Jest to jedna z najczęściej odwiedzanych miejscowości na wybrzeżu Czarnogórskim, a w szczególności przez rodziny z dziećmi.Miasto posiada piaszczysta plażę, dużo zieleni (m.in. gaje oliwne) i liczne udogodnienia dla turystów. Wenecka twierdza (obecnie ekskluzywny bar) na skałach na krańcu zatoki w ogóle nie przypomina fortecy. Warto podejść kamienną ścieżką na tyłach okolicznych zabudowań, żeby zobaczyć imponujący klif, o który rozbijają się fale (bardzo fotogeniczne miejsce).

Najstarsze wzmianki o osadzie pochodzą z XII stulecia, choć wiadomo, że istniała już w czasach rzymskich. W XIV i XV w. zbudowano cerkwie św. Ilije i św. Tomasza, stojące w zachodniej części miasta. Osadnictwo nad samym morzem zaczęło się rozwijać znacznie później – pod koniec XVIII w. Mniej więcej 200 lat wcześniej Wenecjanie zbudowali nad zatoką twierdzę Castel Lastua. Jej nazwa przeniosła się później na całe miasto, które zwano tak do 1919 r.

W Petrovac jest 5 plaż do dyspozycji. Posiadamy pitna wodę w kranie, a miejscowość posiada oczyszczalnie ścieków dzięki temu ścieki nie są wylewane prosto do morza rurami tak jak dzieje się to w innych tanich miejscowościach na południu Czarnogóry. Miasteczko jest małe i kameralne, ale posiada wszelkie udogodnienia turystyczne tak jak duże miasta. Nie jest to hałaśliwe miasto typu Bar, Kotor czy Budva. ale też nie jest to wieś.

Lokalizacja apartamentu

Parametry i wyposażenie

Liczba pokoi:
2
Liczba osób:
2-3-4-5
Parametry:
aneks kuchenny, lodówka, łazienka, TV, klimatyzacja, balkon, parking,internet wi-fi
Odległość od plaży:
300 m, 5 min. spacerem

Cennik

w tam domu mamy apartamenty 2,3,4 i 5 osobowe :) wiecej informacji na mail info@apartamenty-czarnogora.pl 

 

Minimalny okres wynajmu to 7 dni.

Ceny w zależności od terminu za apartament 4-osobowy:

Maj - 60€ ,

Czerwiec - 80€

Lipiec -97€

Sierpień - 99€

Wrzesnień - 80€

Pazdziernik - 60€

Dopłata do piątej osoby to 10 euro/doba.

 

Ceny w zależności od terminu za apartament 2-osobowy:

Maj - 40€ ,

Czerwiec - 50€

Lipiec -57€

Sierpień - 57€

Wrzesnień - 47€

Pazdziernik - 40€

Dopłata do trzeciej osoby to 10 euro/doba.

 

Opłata klimatyczna za dobę:

Dorośli - 1 € , dzieci 0,5 €

Apartament ma dwa pokoje z aneksem kuchennym, łazienkę i balkon. Na dachu jest duży taras do opalania, ma 150m kwadratowych. 
 

W razie potrzeby za nasze usługi wystawiamy rachunki, są to rachunki miejscowe w walucie euro. Może się to przydać do ewentualnych dofinansowań na urlolp z zakładu pracy.

Wszystkie nasze apartamenty są wposażone w działającą klimatyzację, tv i internet. Kuchnia jest w pełni wyposażona w naczynia i sztućce. Łazienka jest sprzątana codziennie przez pokojówkę. Ręczniki są też wymieniane w razie potrzeby na czyste codziennie, zaś pościel wymieniamy na świeżą i pachnącą raz w tygodniu.


Załączone zdjęcia są przykładowymi zdjęciami naszych apartamentów. W celu zobaczenia konkretnych zdjęć wybranego przez Państwa apartamentu i sprawdzenia wolnych terminów, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: info@apartamenty-czarnogora.pl
 

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami gości na naszym profilu Facebook i Google+: www.facebook.com/apartamentyczarnogora

www.google.com/+ApartamentyczarnogoraPlpokoje

 

Film wideo