Apartament nr. 16 - Budva Sonia, od 45€

Budva miasto w Czarnogórze położone nad Morzem Adriatyckim. Główne miasto Riwiery Budvańskiej.

Miasto jest odgrodzone od lądu górami. W tym rejonie występuje typowa roślinność śródziemnomorska. Budva to obok KotoruHerceg Novi jeden z popularnych ośrodków wypoczynkowych w Czarnogórze. Okolice Budvy są najbardziej skomercjalizowanym fragmentem czarnogórskiego wybrzeża Adriatyku. Ze szczytu wzgórz, od strony Podgoricy można obejrzeć panoramę tzw. Riwiery Budvańskiej. Na szczególną uwagę zasługuje Stare Miasto, położone na wysuniętym w głąb Adriatyku cyplu, które znacznie ucierpiało podczas trzęsienia ziemi w roku 1979. Kilkanaście kilometrów na południowy wschód od centrum znajduje się wyspa św. Stefana, zamieniona obecnie na luksusowy hotel.

Lokalizacja apartamentu

Parametry i wyposażenie

Liczba pokoi:
2
Liczba osób:
4
Parametry:
aneks kuchenny, lodówka, łazienka, TV, klimatyzacja, balkon, parking,internet wi-fi
Odległość od plaży:
350 m

Cennik

Nasz apartament ma powierzchnię 50m kwadratowych i duży taras.

Minimalny okres wynajmu to 7 dni.

 

Ceny w zależności od terminu za apartament 4-osobowy:

Maj - 45€ , Czerwiec - 45€

Lipiec, Sierpień - 55€

Wrzesnień - 45€

Pazdziernik - 45€

Poza sezonem - 40€

Opłata klimatyczna za dobę:

Dorośli - 1 €
 

W razie potrzeby za nasze usługi wystawiamy rachunki, są to rachunki miejscowe w walucie euro. Może się to przydać do ewentualnych dofinansowań na urlolp z zakładu pracy.

Wszystkie nasze apartamenty sa wposarzone w dziłającą klimatyzację, tv i internet. Kuchnia jest w pełni wyposarzona w naczynia i sztucce.


Załączone zdjęcia są przykładowymi zdjęciami naszych apartamentów. W celu zobaczenia konkretnych zdjęć wybranego przez Państwa apartamentu i sprawdzenia wolnych terminów, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: info@apartamenty-czarnogora.pl
 

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami gości na naszym profilu Facebook i Google+: www.facebook.com/apartamentyczarnogora

www.google.com/+ApartamentyczarnogoraPlpokoje

 

Film wideo